New Assets

Unlock Cars 1.0 unity package

Unlock classic car #04 is a ready to use car for your projects where you need to have a classy old stylish vehicle with full details in it. This package surely qualifies to your requirement because it has got a nice-looking car with detailed interior design and four seats. A dashboard with four meters and key ignition is also there. Then, it has got a detailed designed door also. Two headlights at the front and multiple backlights are part of it. The basic color of the car is yellow but you can play with material color to change the look as you want. Two double silencers are also added, which makes it have a  
classy old look. 
Let's look into it, what content it has got, the size of the pack, and other features. 

Size: Everything included, the size of the Unlock classic car #04 is 27.3 MB 
Reviews: It has got 2 user ratings with 5 stars. 
What's Inside the "Asset": 
Package Content: Looking inside the package we are able to find some folders which have model, material, textures, etc. It has also got a script and documentation inside. 
  
Models: A car model is included inside. 
Sounds: This package doesn't include any sound. 
Textures: There are textures for the car model. 
Animations: There are no animations included. 
Scripts: There is a script included in. 
Games to Make: You can make all sort of racing games with it that needs to have an old-style car in it. 
Conclusion: This is not the best package to have, but it's fair to be used for an old-style car need. 

Required Unity Version: Unity5.5 _ all version, Unity5.6 _ all version, Unity2017_ all version, Unity 2018_all version 

Features: 
 • Car Readymade scenes included 
 • Optimized for Mobile Devices 
 • Easy to customize Skins. 
 • High quality textured. 
 • Car materials also included. 
 • car needles Properly work 
 • Detailed dashboard. 

3 comments:

 1. Günümüzün en popüler bahçe çitleri arasında yer alan ve kalitesi ile her kesimden taktir toplamış ve yüksek güvenlik isteyen kişilerin en başlıca tercih ettikleri ürünümüz olan çitin maliyeti Panel Çit Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen sayfamıza göz atmanızı rica ediyoruz. Ayrıca sadece Türkiye'de değil Dünyanın her yerinde en çok kullanılan ürünlerin Tel örgü bahçe teli olduğunu biliyormuydunuz. Tel örgü maliyeti ve fiyatları hakkında sayfamıza göz atabilirsiniz.
  Dünyanın En çok kullanılan ürünlerinden olan bahçe çit teli ve Tel Örgü Fiyatları Ankara günümüzün en çok tercih edilen çit sistemlerinden birisidir. Sizlerde Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz mutlaka bir gün ihtiyaç duyacağınız ürünlerin Tel Örgü Ankara Olduğunu unutmayınız. Bahçelerinizin güvenliğini sağlayan bu ürünlerin kullanımı gayet basittir.
  Panel çit Ankara Panel Çit Fiyatı - Tel örgü Ankara - Tel Örgü Fiyatları
  - Jiletli tel Ankara - Çim çit Ankara - Online satış hizmetleri ve Tel çit fabrikası imalatı ve Ankara Tel Örgü Fiyatları ile hizmetinizde.

  ReplyDelete
 2. Ankara ve tüm Türkiye geneli satış yapan firmamız Tel örgü ürünleri ve bahçe çiti - panel çit - jilet tel - kafes tel satışı yapmaktadır.

  Bahçe çiti ve teli siparişleri alınır ayrıca Sincan Tel örgü ve çim çit - kafes tel - jiletli tel - bahçe çiti ürünleri burada

  Bahçe çitleri firması kafes tel örgü ve benzeri Panel çit ürünleri satışında lider firma konumundadır, Panel çit - tel çit - çim çit - satışları
  Türkiye geneli çit imalatı ürünleri pazarlaması yapan ve Panel çit imalatı yapan firmamız Panel çit fiyatları konusunda en iddalı firmalar arasında yer almaktadır. Tel örgü ve bahçe çiti ürünleri burada.

  Genel olarak tüm ülke geneline tel örgü ve Panel çit - tel çit - bahçe çiti - çim çit ürünleri satışı yapan firmamız.
  Çevre güvenlik sistemleri içerisinde Bahçeniz için Çit teli fiyatlarını araştırabileceğiniz çok kaliteli bir web sayfası arıyorsanız buraya bakanilirsiniz.

  Mükemmel kalitede tel çit ürünleri ve Bahçe teli ürünlerinin bulunacağı adresler arasında kalitesi yüksek ürünleri bulabilirsiniz.

  Günümüzün en modern ürünlerini bahçenizin etrafını kapatmak veya çevirmek için Tel fiyatları araştırması yapanlara özel duyuruların bulunduğu süper bir sayfa.

  ReplyDelete