New Assets

Showroom and Garage 3D Model Unity Pack


Showroom and Garage 3D Model Unity Pack is that stylish and classy pack with all those items you need for your game. It has got the garage with all the details needed in modern terminals, it has that elegant old-style garage, and it has also got the mediocre style garage which is not with so many details. That is probably for low set pass call games. Also, these garages have those balmy lights, 
the shadows, the fog, cars (modern and old both). It does include a scifi garage with those eye-catching details. Let's look into the detail of this asset. 

Reviews: This asset is reviewed by 4 people and 3 out of 4 has rated it with 5 stars and one of them ith 3 stars. On user says "Really amazing asset you won't regret after buying this. Great lighting. The only thing to remember is working good on PC, not on Mobile." So overall it has got a good rating 
What's Inside the Showroom and Garage 3D Model Unity Pack, let's look in detail 
Models: Models include 7 type of garage/showrooms , lights, interior, walls, roof, and ground, etc. 
Sounds: Garage 3D Model package doesn't include any sound. 
Textures: There are textures that with details in them that give you great look. 
Support: Support is available is the form of email, website and a setup guide in pdf format is also available. 
Environment: The environment includes cars, lights, interior, etc. 
Animations: There's are animations included. 
Scripts: There are scripts included that moves the camera around to produce that cinematic view. 
What sort of games can be made with it: All those games that need to have garages in them. Be it a mechanic game, parking game or anything else. 
Cameras: Yes there are cameras included with scripts attached to them.
You can free download garage and showroom pack . 


Assets Type: 3D 
Asset Categories: 3D Model Garage 
Required Unity Version: Unity5.6 _ all version, Unity2017_ all version, Unity 2018_all version 
Package Size: 418.6mb 
https://www.file-upload.com/uwkbbnkyjb6c

Features: 
 • Ready-made scenes included in this package. 
 • Minimal Set Pass Calls of the models. 
 • Special Designed for Mobile Devices. 
 • Easy to customize the model textures and reuse. 
 • High quality Graphics Garages/Showrooms 
 • 40 Different Props Garages/Showrooms 

21 comments:

 1. fucking useless, imposible to download that shit.

  ReplyDelete
 2. I found that site very usefull and this survey is very cirious, I ' ve never seen a blog that demand a survey for this actions, very curious... Doors 3D models for CNC routers

  ReplyDelete
 3. Programming designers utilize understood standards to improve the probability that a client will make the right move in any case. There are no awful clients, however there are not exactly consummate designers and designs.
  2D to 3D conversion

  ReplyDelete
 4. In case you think that it will be difficult for you to carry out the entire process of garage door repair - Bellevue and its neighboring citizens can take the help of professionals from Door Pro America. garage door repair Redmond

  ReplyDelete
 5. i never know the use of adobe shadow until i saw this post. thank you for this! this is very helpful. Garage Door Opener Peoria

  ReplyDelete
 6. The post is written in very a good manner and it contains many useful information for me. garage conversion los angeles

  ReplyDelete
 7. For the reasons for our relationship (for example contrasting structure a riddle and figuring out how to sort out a storage room) We are going to so no, no, yes. No, we don't simply leave it where it is - that just adds to the messiness.
  Garage Closure

  ReplyDelete
 8. "Son derece pratik ve kullanışlı olmalarının yanı sıra maliyetinin de düşük olması son yıllarda polikarbon üretimine dayalı otopark üzeri kapatma sistemlerinin artmasına vesile olmaktadır. Bunun dışında asma germe sistemiyle çalışan ve tamamen branda malzemesinden yapılmış otopark üzeri kapama sistemleri de mevcuttur. Ayrıca temel ayrım noktalarında tamamen kullanım amacına ve yerine göre değişen açık, yarı açık ve kapalı otopark üzeri kapatma modelleri de ürünler arasında yer almaktadır." Garaj Kapama

  ReplyDelete
 9. Thank you a bunch for sharing this with all of us you actually realize what you are talking about! Bookmarked. Please also seek advice from my site =). We could have a hyperlink change contract between us! Markforged 3D Printers

  ReplyDelete
 10. It would not be reasonable in the event that we compliment all the blog compositions yet not the creator. Incredible Work!
  portrait canvas prints

  ReplyDelete
 11. Yaşam alanlarında oluşan, tuvalet, lavabo veya küvet, duşakabin giderlerinde oluşan tıkanıklıkların çözümü son derece basit olmaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde gider açıcı makineler yardımı ile sorun çözümlemesi yapılmaktadır. Gider borusu tıkanmaları oldukça büyük bir sorundur. Tıkanan giderden su gitmeyince su basması meydana gelir. Elektronik akşamlara zarar veren bu durum aynı zamanda elektrik çarpmaları ve kısa devre yapılması durumunu da ortaya çıkarmaktadır.

  Kaynak: Boğaziçi Tesisat

  ReplyDelete
 12. Sadece erkeklere özel alışveriş sitesi konsepti ile yayın hayatına başlayan harmonymens.com, 2017 yılından bu yana giyim sektöründe en şık ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Giyim ve ayakkabı ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterilerine zamanında ve güvenle ulaştıran harmonymens.com bu alanda her gün deneyimini artırarak büyümektedir. Sitemiz üzerindeki ürünlerin büyük bir çoğunluğu kendi stoğumuzda olup ürünlerin gönderimi yapılmadan kontrolleri sağlanıp gönderimi yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargolarınız ücretsiz olarak gelmektedir. Kapıda ödeme kolaylığı ile ister nakit ister kredi kartı ile ürünü teslim alırken ödemesini kargo firmasına güvenle yapabilmektesiniz. Hızla büyürken müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kendini sektöründe durmadan geliştiren harmonymens.com geniş ürün stoğuyla hizmetinizdedir.

  Kaynak: harmonymens.com

  ReplyDelete
 13. Gelecekten haberdar olmanın önemi tartışılmaz konular arasında yer alır. gelecekgeldi.com ekibi olarak teknoloji alanında meydana gelen tüm gelişmeleri tek tuş mesafesine indirmeyi amaç edinerek ilerliyoruz. Deneyimli aile üyelerimiz sayesinde gazeteciliğin tüm etik değerleriyle beraber sürdürülebilir basını kullanıcılarla buluşturmak hedefimiz. Ülke genelinde olduğu kadar dünya genelinde de büyük yankı uyandıran gelişmelerin yakından takibini aktif olarak yapabilme olanağı sunuyoruz. Araştırma tekniklerinin tamamını okura haberlerin doğru ulaşması için kullanarak tarafsız görüşleri yansıtıyoruz. Hüküm verme ya da bir görüşe çekme amacıyla değil, tamamen okurların postacısı görevini üstleniyoruz.

  gelecekgeldi.com

  ReplyDelete
 14. Yıllarca kurumsal firmalarda çalışmış genç girişimcinin, en sonunda gerçekleştirdiği karşı konulmaz hayalidir.

  Kasım ayında kurulan Yastık Medya, genç bireylerce yürütülen kreatif bir medya ajansıdır. Bu gençler, şirketlerinizi dijital çağa taşıyarak ticari faaliyetlerinizi çok daha kreatif ve tanınır hale getiriyor.

  Dijital dünyanızda, faaliyetlerinizin emin ellerde olduğunu bilerek sizlere Yastık Medya çatısı altında daha keyifli bir uyku sunmak için yanınızdayız.

  yastikmedya.com

  ReplyDelete
 15. All in all, doors have the most pressure on the springs when the door is completely shut. A completely opened door has almost no pressure on the force help springs. more details

  ReplyDelete
 16. Günümüzde birçok insan internetin sadece sosyal medyadan ibaret olduğunu sanıyor sanki . Herkes şu şekil sanar bu şekil sanar işte mesele sadece sanması … Öğrenmeye çalışmaz . Ama bilişim dünyası sosyal medyadan ibaret değil. Bilgisayar kullanabilmenin ihtiyaç halinden çıkıp zorunluluğa dönüştüğü şu dönemde bilgisayar kullanmayı öğrenmeden işlerimizi daha zor halleder yada birilerinden yardım almak için beklenti içerisine girme durumuyla karşılaşabilir duruma geldik. Gerek toplumda gerek ailede gerek medya da bilişim dünyasının olumlu yanlarından ziyade maalesef olumsuz yönlerine ilgi çekilmiş durumda.

  bilisimciannem.com

  ReplyDelete
 17. Özel eğitime gereksinimi olan çocuklarımızın okul-veli-öğretmen üçlüsü zincirinde ihtiyaçlarını belirleyip, bunların giderilmesi adına çalışmalar yapmaktayız.

  Deha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

  ReplyDelete
 18. Çevre duvarları veya Bahçe duvarı mülkünüzün çevresine fazladan bir güvenlik sağlıyor. Ayrıca dışarıdan gelen tehlikeleri bahçenizi , özel eşyalarınız , kendi güvenliğinizi de koruma altına almaktadır. Beton bahçe duvarları kullanılan malzeme sebebiyle sağlam bir yapıya sahiptir. Güvenlik için istenmeyen kişileri ve sokak hayvanlarını uzak tutar. Bahçenizi zarar görmeden dekore etme şansını size sunmaktadır. Bahçe duvarı fiyatları yapılan yükseklik ve uzunluğa ve malzemeye göre fark koymaktadır.

  ankara bahçe duvarı

  ReplyDelete
 19. Türkiyedeki otogaz sektörünün tüm evrelerinde bulunan firmamız bu süreçte 40.000'e yakın araç montajına imza atmıştır. Son olarak Karabağlar sanayı sitesinde 900m2 kapalı alana sahip servisimizde otogaz serüvenimiz devam etmektedir. İzmir'in en büyük ve en kapsamlı otogaz montaj ve bakım servisine sahip olan firmamız da LPG ECU tamiri, marinegas montajı, LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespit ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü, araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.

  Kaynak: ozsoylpg.com

  ReplyDelete
 20. A few garages are experts for specific vehicles,Best Paint Color For Garage Interior and when utilizing the term 'master', this doesn't need to mean costly, it can simply mean they have the information and centered capacity for that territory.

  ReplyDelete
 21. ANKARA panel tel çit sistemleri, müşterilerinin beklentilerini anlayıp, onların istekleri doğrultusunda en iyi yönlendirmeyi yaparak kaliteli hizmet vermeyi benimsemiştir.
  Standart üretimler yaptığımız gibi müşterilerimizin isteklerine uygun üretimler de yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı görev ediniyoruz.
  Ankara Panel Çit olarak tel ve çit sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanları sıralayacak olursak;
  • Panel tel çit
  • Dikenli tel
  • Kafes tel örgü
  • Beton direk
  • Ferforje korkuluk
  • Bahçe kapıları
  • Hayvan barınakları
  • Çim çit
  hizmetlerini yazabiliriz. Bu alanlarda profesyonel hizmet anlayışı ile üretimlerimizi yapıyoruz.
  Ayrıca ankaranın bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz.


  KAYNAK : Ankara Panel Çit

  ReplyDelete